Dąbrówka Dolna ul. Święcińska 49 46-034 Pokój woj. opolskie tel. 77-427-6000 tel. 604-568-671

Imprezy Integracyjne Opole

i okolice.


Buffalo Ranch oferuje komfortowe warunki pozwalające spędzić niezapomniane chwile z dala od wielkomiejskiego życia. Ponad 25 hektarów zielonych terenów gwarantują nie tylko wypoczynek, ale również możliwość doskonałej zabawy.

Od wielu lat na rancho organizowane są imprezy integracyjne przyciągające klientów wspaniałą atmosferą imprezy integracyjne opoleoraz komfortowymi warunkami. Niezależnie od charakteru imprezy, przygotowaliśmy szereg atrakcji, które zadowolą nawet najbardziej wymagających przyjezdnych. Podczas długoletniej działalności Buffalo Ranch miało okazję organizować spotkania pracownicze, biesiady oraz imprezy plenerowe każdego rodzaju. Zachęcamy do organizacji dłuższych imprez integracyjnych, ze względu na poszerzoną bazę noclegową mogącą pomieścić 50 osób. Do dyspozycji gości oddaliśmy również w pełni wyposażoną wiatę. Niezależnie od pogody, można pod nią usiąść zjeść pyszny posiłek i porozmawiać w przyjemnej atmosferze. Wszystkie imprezy integracyjne zapewniają moc atrakcji. Profesjonalni animatorzy i prowadzący zabawiają nieustannie gości i zachęcają do wzięcia udziału w licznych konkursach z nagrodami, grach i zabawach, a także do aktywnego wypoczynku, na przykład wspinając się na naszej ściance wspinaczkowej. Podczas naszych imprez nikt się nudzi. Aktywny udział gości i dobra zabawa są dla nas najważniejsze.

Gwarantujemy, że każde spotkanie dostarcza niezapomnianych wrażeń. Dzięki doskonałej organizacji imprezy chętnie zamawiane są przez największe firmy w regionie, które pragną zapewnić swoim pracownikom (również z dziećmi) najlepszą rozrywkę.

Polish Czech English French German Italian Lithuanian Portuguese Russian Spanish Ukrainian

baner1

baner2

Aktualności

Buffalo Ranch na: facebook