Dąbrówka Dolna ul. Święcińska 49 46-034 Pokój woj. opolskie tel. 77-427-6000 tel. 604-568-671

Oferta dla grup

SERDECZNIE ZAPRASZAMY PRZEZ CAŁY ROK !!!

IMPREZY FIRMOWE, PIKNIKI PLENEROWE, WYCIECZKI SZKOLNE , POBYTY SZKOLENIOWE   • POBYTY SZKOLENIOWE
  • IMPREZY INTEGRACYJNE
  • FIRMOWE PIKNIKI,  
  • DZIEŃ DZIECKA,  
  • SPOTKANIA I UROCZYSTOŚCI RODZINNE,  
  • WYCIECZKI SZKOLNE
  • KOMUNIE, WESELA, SYLWESTER, WIECZORY PANIEŃSKIE I KAWALERSKIE


buffalo ranch kajakiPragniemy przedstawić Państwu ofertę zorganizowania imprez biesiadnych, uroczystych oraz plenerowych ze sportowym oraz familijnym programem artystyczno-rozrywkowym, skierowanych zarówno do widzów dorosłych, jak i dzieci oraz młodzieży. Od lat z wielkim doświadczeniem i zaangażowaniem przygotowujemy projekty dla firm, instytucji prywatnych i publicznych. W organizowanych przez nas wydarzeniach biorą udział artyści , aktorzy i konferansjerzy, profesjonalni animatorzy. Wszystkie nasze programy są interaktywne, uczestnicy biorą w nich aktywny udział, a liczne atrakcje, konkursy z nagrodami , gry i zabawy dają wiele cudownych emocji i wspaniałych wspomnień.

Od początku istnienia firmy dbamy o, żeby nasze programy były oryginalne, spójne i budowały zespół pracowników i ich rodzin, efektywnie wpływając na jakość i zapał do pracy. Stawiamy na jakość i profesjonalizm. Posiadamy wieloletnie -odpowiednie doświadczenie poparte współpracą z wiodącymi firmami Polski, potrzebne przy organizacji imprez integracyjnych gwarantujące bezpieczną zabawę. Wyróżnia nas zaangażowanie, komunikatywność, poczucie humoru, świetna organizacja pracy. Oferujemy pełny zakres usług.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom , zwiększyliśmy bazę noclegową do 50 miejsc noclegowych oraz zagospodarowaliśmy teren uzupełniając go o elementy architektury ogrodowej dla użytku gości- SAUNĘ , OGRODOWĄ BANIĘ Z JACUZZI I BALIĘ). Zrealizowaliśmy budowę własnej dwutorowej stałej ścianki wspinaczkowej , posiadamy sprzęty rekreacyjne: rowery, kajaki, kijki Nordic Walking oraz boiska sportowe . 

Zapraszamy również gości do powierzenia nam organizacji spotkań rodzinnych: Urodzin, Komunii, Wesel, spotkań panieńskich/ kawalerskich lub po prostu zjazdów rodzinnych. Oferujemy miłą atmosferę, smaczną kuchnię dostosowaną do Państwa gustu oraz noclegi. 

Nasza oferta skierowana jest również do firm, organizacji lub instytucji lub po prostu grup. Zachęcamy do organizacji pobytów szkoleniowo—rekreacyjnych oraz treningowych.

Liczymy, że przedstawiona przez nas oferta okaże się atrakcyjna dla Państwa i zachęci do skorzystania z niej. Serdecznie zapraszamy

Polish Czech English French German Italian Lithuanian Portuguese Russian Spanish Ukrainian

baner1

baner2

Aktualności

Buffalo Ranch na: facebook